Новини

ГоловнаII ТМКТФ → Новини

"Міжнародний фестиваль телефільмів "Корона Карпат" назвав переможців"

 

"ІІ Міжнародний фестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат" у Трускавці назвав кращі роботи вітчизняних і зарубіжних кінематографістів.

Упродовж шести днів, збираючи аншлаги, вони

   демонструвались на екранах кінопалацу "Злата" та санаторіїв

   бальнеологічної оздоровниці, повідомляє УКРІНФОРМ.

 

   "Показ включив близько сотні фільмів із 40 країн, що увійшли до двох

   конкурсних та семи позаконкурсних програм. Відкрила кінодефіле картина

   австрійських режисерів "Поруч із моїи братом", а завершила

   ретроспектива стрічок за участю українського актора Івана Миколайчука

   та його аргентинської колеги Лоліти Торес. Загалом за призові місця

   змагалося 12 документальних та 14 ігрових фільмів", - зазначила

   генеральний продюсер фестивалю Любов-Теодозія Микитка.

 

   Гран-прі фестивалю - "Золоту корону" у першій конкурсній програмі

   ігрових телевізійних фільмів отримала аргентинська картина "Китайська

   казка" режисера Себастьяна Боренштайна.

 

   "Золоту корону" за кращий документальний фільм у другій конкурсній

   програмі документальних стрічок присудили білоруській стрічці

   "Інокиня" режисера Галини Адамович. Ця стрічка отримала також приз за

   кращий звук.

 

   За словами голови журі - представника Національної академії

   кінематографістів Росії Вілена Арсеньєва, визначити переможців було

   нелегко, оскільки до конкурсної програми увійшли надзвичайно

   талановиті фільми, в яких зайняті не менш талановиті актори.

 

   Приз за найкращу жіночу роль журі присудило двом акторкам - росіянці

   Єлизаветі Боярській за роль у фільмі Ігоря Копилова "Не скажу" та

   словацькій акторці Сюзанні Канош ("Небо, пекло Земля" режисера Лаури

   Сивакової).

 

   Приз за найкращу чоловічу роль отримав Богдан Ступка - за головну роль

   у фільмі "Платон Ангел".

 

   "Трускавецька "Корона Карпат" засвідчила, що Україна може не лише

   створювати власний високоякісний та інтелектуальний кінопродукт, але й

   готова на рівних конкурувати на світовому ринку кіноіндустрії та

   справедливо й неупереджено назвати кращих із кращих", - наголосив

   Вілен Арсеньєв.

   УКРІНФОРМ".


 

 

Запрошуємо на прес-конференцію

 

17 листопада, о 15.00 у прес-центрі ЛОГО "Львівський прес-клуб" (Львів, пр. Т. Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція, приурочена завершенню та підбиттю підсумків ІІ-го ТМКФ "Корона Карпат".

На прес-конференції будуть присутні:

  • Федір Стригун, президент ТМКТФ «Корона Карпат», художній керівник Львівського національного театру ім. Марії Заньковецької

  • Олег Карпин – генеральний директор ТМКТФ «Корона Карпат»;

  • Борис Савченко – арт-директор ТМКТФ «Корона Карпат», режисер, народний артист України  

  • Теодозія-Любов Микиткагенеральний продюсер ТМКТФ «Корона Карпат»

  • Владилен Арсєньєв  – голова журі 1-ої конкурсної програми ігрових телевізійних фільмів

  • Антуан Фолькман  – голова 2-ої конкурсної програми неігрових телевізійних фільмів

Акредитуватися на прес-конференцію можна, надіславши листа електронною поштою на адресу koronakarpat@gmail.com з темою у полі «Акредитація на прес-конференцію» до 17 листопада, 13.00. У листі вкажіть ПІБ журналіста, назву ЗМІ, контактні телефони та e-mail.

·         

 

 

VIP гість фестивалю - Франко Неро.

 

Франко Неро (італ. Франко Неро уродж Франческо Спаранеро (італ. Sparanero Francis), Родився 23 листопада 1941, Сан-Просперо, Італія) - італійський актор, який здобув популярність насамперед завдяки картині «Джанго» в жанрі спагетті-вестерн . Крім того, 1970і в багатьох фільмах про поліцію він зіграв роль прокурора. Він один з небагатьох західних акторів, чиї фільми допускалися до демонстрації в країнах комуністичного табору.
Читати далі...

 

РОДЗИНКИ «КОРОНИ КАРПАТ»: ЩО ВАРТО ПОДИВИТИСЯ

 

Другий Міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» триватиме у Трускавці  12- 17 листопада. Впродовж цього часу глядачі зможуть переглянути і новинки кінематографу, і визнану часом кінокласику.
Читати далі...

 

Прес-конференція м. Київ.

 

4 листопада 2011 року о 15:00 у Всеукраїнському прес-центрі Укрінформу відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття ІІ Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат», робота якого триватиме 12-17 листопада 2011 року у м. Трускавці. 

Фестиваль «Корона Карпат» має намір зближувати національні кінематографи країн-учасниць через співробітництво аж до створення сучасних теле-кінопроектів. Організатори сприятимуть підвищенню професійного  та культурного рівня телевізійного процесу, якісному виробництву  телепродукту  на  основі  духовно-моральних  та  патріотичних цінностей. Організатори впевнені, що через заходи кінофестивалю Україна в інформаційному просторі стануть доступнішими світовій громадськості, а гості та туристи зацікавляться унікальними природними куточками і самобутньою культурою Західної України.

Організатори кінофестивалю запрошують  фахівців взяти участь у круглих столах на тему розвитку ринку українського телевізійного продукту. Кінострічки на футбольну тематику увійдуть у позаконкурсну програму «Золотий м’яч». Яскравим видовищем буде футбольний матч із зірками кіно.

Позаконкурсна програма «Look at the wonderful world» за сприяння дипломатичних представництв представить глядачеві інформаційно–рекламні фільми про зарубіжні країни. 

Кінострічка, яка здобуде титул Володаря гран-прі  кінофестивалю, стане пам’ятною для трускавчан, оскільки буде викарбувана на бронзовій плиті Алеї кінослави (назва фільму, прізвище режисера, країна). 

Кінофестиваль триватиме з 12 до 17 листопада мешканці та гості міста Трускавця можуть переглянути конкурсну та позаконкурсну програму  у кінотеатрі «Злата» та в кіноконцертних залах оздоровчих закладів курорту. За традицією кінофестивалю, на прохання глядачів будуть подані для повторного перегляду найпопулярніші кінострічки фестивалю. 

Міжнародний склад журі, куди входять визнані фахівці різної спеціалізації, –  режисери, сценаристи, кінокритики, актори – детально аналізуватиме конкурсний телепродукт. У фіналі конкурсу журі нагороджуватиме переможців кінофестивалю 2011 р. у таких номінаціях: гран-прі кращому телевізійному фільму, спеціальний приз журі, приз за краще музичне оформлення, приз за кращий дебют, приз за кращу операторську роботу, приз за кращу жіночу роль, приз за кращу чоловічу роль, приз за кращий сценарій, приз за кращу режисуру. 

Слідкуйте за новинами  кінофестивалю. 

Медіа-центр Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів


 

 

ІІ Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» приймає заявки на участь

 

 

ІІ Трускавецький кінофестиваль "Корона Карпат" 

приймає заявки на участь

Українське кіно популяризуватимуть на ІІ Трускавецькому міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів, який відбудеться у Трускавці 12-16 листопада 2011 року. Про це повідомив генеральний директор кінофестивалю Олег Карпин. 

Цьогорічний тижневий перегляд кінострічок з різних куточків світу - Франції, Аргентини, Болгарії, Гон-Конгу та інших країн - доповнюють позаконкурсні програми: "Золотий гол" - це показ кінострічок на футбольну тематику та проведення  футбольного матчу із зірками кіно; програма "Look at the  wonderful world" з показом інформаційно-рекламних фільмів про країни та особливості національної культури за підтримки іноземних посольств та консульств в Україні. 

"Дбаємо про якість кінофестивалю та його розвиток - розповідає Олег Карпин.  Кінофестиваль має намір привернути увагу громадськості та керівництва України до середовища кіно, телевізійної культури та українського телепродукту як потужної сили, здатної формувати особистість та моральні засади суспільства".

Зараз триває робота фахової конкурсної комісії під керівництвом віце-голови Національної спілки кінематографістів, кінорежисера Бориса Савченка. 

Кінофестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури та туризму України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Львівської обласної  державної адміністрації, Трускавецької міської ради. 

Про перебіг кінофесту повідомлятимуть ексклюзивні медіа-партнери: інтернет-видання "Телекритика", Українське національне інформаційне агентство (Укрінформ), всеукраїнський щотижневик "ТV-парк", щоденна газета "Високий Замок".

Реєстрація фільмів-учасників кінофестивалю триватиме до 1 жовтня 2011 року (детальніше читайте на веб-сторінці кінофестивалю http://koronakarpat.com.ua/).

Довідка. Трускавецький міжнародний  кінофестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат",  започаткований у 2009 році, має статус некомерційної національно-культурної акції. 

Медіа-центр Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів

 

 

 

 

На Львівщині відкрили "Алею кінослави"

 

На Львівщині у місті Трускавці відкрито Алею кінослави. Алею відкрили пам’ятною плитою, яку встановили біля кінопалацу "Злата".
На плиті викарбувано назву володаря гран-прі 1-го Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів "Корона Карпат" – фільму "Аріведерчі".
Читати далі...