Прес-центр

ГоловнаIII ТМКТФ → Прес-центр

Прес-конференція

 

18 вересня 2012р. о 15:00 у Всеукраїнському прес-центрі Укрінформу (м. Київ)
Читати далі...

 

Прес-конференція у Трускавці

 

 

Прес-анонс

 

 «Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

 – це наша спільна справа. Об’єднуємося!»

Де: Зала засідань Трускавецької міської ради, вул. Бориславська, 1

Коли: 12 вересня 2012 року, 12.00

 

12 вересня 2012 року розпочне роботу прес-конференція «Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» – це наша спільна справа. Обєднуймося!». Кінофестиваль проходитиме у курортному місті Трускавець з 5 до 10 жовтня.

 

Фестивальний рух у світі – справа не молода і має чимало прикладів, коли слава торкнулася не тільки міста чи селища, в якому проводиться, а й регіону. Найбільш відомий кінофестиваль – Канський – проводиться в курортному містечку Лазурового берега Франції з населенням всього 70 тисяч мешканців. Міжнародний кінофестиваль в Карлових Варах – містечко в Чехії з населенням більше 50 тисяч осіб. Міжнародний кінофестиваль в Локарно – курорт на півдні Швейцарії з населенням 15 тисяч осіб. І так можна наводити безліч прикладів, ці фестивалі об’єднує одне – всі вони мають більш ніж 50-річну історію. На декілька місяців фестивалі об’єднують багатотисячні колективи національних кіновиробників, компаній-партнерів, а також численних відвідувачів.

Вже втретє у Трускавці проводитиметься кінофестиваль, який об’єднує понад сотню компаній, десятки національних і регіональних ЗМІ та тисячі відвідувачів.

Долучіться і ВИ! Внесіть свою лепту! Фестиваль відкритий до співпраці та нових відвідувачів!