V ТМКФ

Головна → V ТМКТФ

Прес-центр
Фото
Відео
Журі та призи
Гості-учасники
Програма
Преса про фестиваль
Спонсори та партнери
Переможці

Вхід на всі фільми безкоштовний. Під час сеансів буде проводитись збір коштів для воїнів АТО.

 

Запрошуємо до участі у 5-му ТМКФ – 

з 27 до 30 листопада 2014 р.

      У Трускавці  вп’яте кінофестиваль «Корона Карпат»  відкриватиме для глядачів прекрасний світ кінематографу. Кіномистецтво об’єднає цьогоріч у своєму дружньому мистецькому колі щирі і відкриті серця, щоб в черговий раз ствердити красу кіно, і, звісно, значну частину кінопрограми присвятить питанням військового вторгнення на українські терени. Біль сердець матерів, родичів, близьких завжди ятритиме зранені серця, які оплакуватимуть загиблих.  

      Трускавець утверджується кіномистецькою перлиною прикарпатського краю, запрошуючи глядача до перегляду конкурсної програми ігрового кіно, в якій понад десяток повнометражних фільмів виробництва двох останніх календарних років у  загальноєвропейському просторі. Кіномани водночас відвідають благодійні покази, побувають на круглих столах, стануть учасниками творчих зустрічей з улюбленими акторами.

      Засновники фестивалю – Міністерство культури України, Державне агентство України з питань кіно, Національна Рада України з питань телебачення та радіо, Національна Спілка кінематографістів України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада,  Трускавецька міська рада та громадська організація «Кінофестиваль  «Корона Карпат» – оцінюють конкурсні фільми завдяки професійному міжнародному журі у складі фахівців кіно, телебачення, культурологів, філологів, мистецтвознавців, а також видатних громадських діячів.

          У рамках 5-го Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат» Вас чекає:

Показ 12 конкурсних фільмів.

Благодійна програма, яка включає в себе показ українських фільмів патріотичного спрямування у містах Львів, Трускавець та смт. Східниця, а також у військових частинах регіону, для збору коштів сім’ям, які втратили родичів в зоні АТО.

Закладення бронзової плити на Алеї кінослави українському фільму переможцю фестивалю 2013 р. «Хайтарма», режисера Ахтема Сейтаблаєва.

Проведення щорічної творчої зустрічі в Спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату м. Борислав.

Ретроспективний показ фільмів Юрія Іллєнка, таких як «Криниця для спраглих»; «Білий птах з чорною ознакою»; «Молитва за гетьмана Мазепу».

Проведення круглого столу, метою якого є  розробка і згодом затвердження  концепції  розвитку української кіногалузі, яка потребує на цьому етапі серйозних змін. Запрошено Голову спілки кінематографістів Угорщини Ласло Лугаши, який став реформатором галузі, після обрання Угорщиною напрямку вступу в члени Євросоюзу. Ведуться перемовини з грузинськими та прибалтійськими кінематографістами, які сьогодні впроваджують успішні реформи своїх кіногалузей.

У цих реаліях, коли Крим, де проходило багато кінознімальних процесів, тимчасово недоступний, адміністрація кінофестивалю започатковує перемовини Державного агентства України з питань кіно з Львівською державною адміністрацією та іншими зацікавленими установами з питань сприяння створення на базі Львівської області площадки для виробництва кінопродукту, використовуючи карпатські ландшафти як локації. В рамках кінофестивалю «Корона Карпат» заплановано ознайомчі поїздки для учасників по різнопланових ландшафтних та історичних місцях регіону.