Прес-центр

ГоловнаII ТМКТФ → Прес-центр

Прес-конференція з нагоди відкриття ІІ-го Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат»

 

Прес-конференція з нагоди відкриття ІІ-го Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат»

 

12 листопада 2011 року стартує ІІ-й Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат». Кінофестиваль проходитиме у курортному місті Трускавець з 12 до 17 листопада. 

 

Програма кінофестивалю представлена двома конкурсними програмами та сімома позаконкурсними програмами, серед яких ретроспектива фільмів за участі Івана Миколайчука (до 70-річчя народження Івана Миколайчука), ретроспектива фільмів за участі відомої аргентинської акторки та співачки Лоліти Торес; 4-и спеціальні покази: фільмів-переможців всесвітньо відомих фестивалів, дитячих мультфільмів, представлених Французьким культурним центром в Україні, серія фільмів про п’ять столиць світу у програмі "Світ від світанку до заходу", програма "Короткий метр". 

Програма кінофестивалю насичена спеціальними подіями, серед яких презентація фестивалю Aye Aye Film Festival Nancy-Lorraine, Франція; Акт солідарності з народом Японії, в рамках якої буде представлено український документальний фільм "Афтершок", а також українська презентація фільму "Хелоу, май нейм із Ольга" спільного виробництва Великої Британії та України. 

14 листопада відбудуться два круглих столи на тему «Українські телефільми: власне виробництво, ко-продукція» та «Ко-продукція як складова формування іміджу України на міжнародній арені», під час яких обговорюватимуться питання ролі телеканалів у підтримці національної кінематографії, інструментів для стимулювання процесу виробництва телефільмів в Україні, про сформований  імідж України на міжнародному ринку, проблеми та переваги співпраці з Україною для створення спільного кінопродукту, готовність України відстоювати власні інтереси у ко-продукції.

На прес-конференції кінофестиваль представлятимуть: Олег Карпин, генеральний директор ТМКТФ «Корона Карпат»; Любов-Теодозія Микитка, генеральний продюсер ТМКТФ «Корона Карпат»; Сергій Остапчук, програмний директор ТМКТФ «Корона Карпат». 

На прес-конференції також будуть присутні представники партнерів кінофестивалю: Антельм Відо, Аташе з питань співпраці в аудіовізуальній сфері, Французький інститут в Україні, Крістіан-Ніколас Соколовський, Консул Посольства Аргентини в Україні, представник Українсько-японського центру в Україні.

 

За додатковою інформацією просимо звертатись:

до Галини Яреми, моб. тел. 067 924 47 83, e-mail: [email protected]


 

Прес-конференція м. Київ

 

На початку листопада 2011 року у Всеукраїнському прес-центрі Укрінформу відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття ІІ Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат», робота якого триватиме 12-16 листопада 2011 року у м. Трускавці. 

Фестиваль «Корона Карпат» має намір зближувати національні кінематографи країн-учасниць через співробітництво аж до створення сучасних теле-кінопроектів. Організатори сприятимуть підвищенню професійного  та культурного рівня телевізійного процесу, якісному виробництву  телепродукту  на  основі  духовно-моральних  та  патріотичних цінностей. Організатори сподіваються, що через заходи кінофестивалю Україна в інформаційному просторі стануть доступнішими світовій громадськості, а гості та туристи зацікавляться унікальними природними куточками і самобутньою культурою Західної України.

Організатори кінофестивалю запрошують  фахівців взяти участь у круглих столах на тему розвитку ринку українського телевізійного продукту. Кінострічки на футбольну тематику увійдуть у позаконкурсну програму «Золотий м’яч». Яскравим видовищем буде футбольний матч із зірками кіно.

Позаконкурсна програма «Look at the wonderful world» за сприяння дипломатичних представництв представить глядачеві інформаційно–рекламні фільми про зарубіжні країни. 

Кінострічка, яка здобуде титул Володаря гран-прі  кінофестивалю, стане пам’ятною для трускавчан, оскільки буде викарбувана на бронзовій плиті Алеї кінослави (назва фільму, прізвище режисера, країна). 

Кінофестиваль триватиме з 12 до 16 листопада мешканці та гості міста Трускавця можуть переглянути конкурсну та позаконкурсну програму  у кінотеатрі «Злата». За традицією кінофестивалю, на прохання глядачів будуть подані для повторного перегляду найпопулярніші кінострічки фестивалю. 

Міжнародний склад журі, куди входять визнані фахівці різної спеціалізації, –  режисери, сценаристи, кінокритики, актори – детально аналізуватиме конкурсний телепродукт. У фіналі конкурсу журі нагороджуватиме переможців кінофестивалю 2011 р. у таких номінаціях: гран-прі кращому телевізійному фільму, спеціальний приз журі, приз за краще музичне оформлення, приз за кращий дебют, приз за кращу операторську роботу, приз за кращу жіночу роль, приз за кращу чоловічу роль, приз за кращий сценарій, приз за кращу режисуру. 

Слідкуйте за новинами  кінофестивалю. 

Медіа-центр Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів