Журі

ГоловнаIV ТМКТФ → Журі

ЖУРІ ПЕРШОЇ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ ІГРОВИХ ФІЛЬМІВ:

 

Радослав Півоварскі (Польща)


 

Народився в 1948 році. Режисер , сценарист . Закінчив режисерський факультет Лодзинської кіношколи в 1971 році . Працював у документальному кіно , знімав короткометражки для телебачення , в тому числі «Візит» (1976). Перші великі роботи Радослава  ( «Гра в піжмурки » - 1977 рік ; «Дочка або син» -  1979 рік ; телесеріал « Ян Серце» - 1981 рік) свідчили про схильність молодого режисера до в`їдливого опису звичаїв польської провінції , до проблем провінційної молоді , в яких химерно і деколи трагічно відбивалася політична і моральна проблематика «великого» світу, що знаходиться як би за межами їх конкретного життєвого досвіду. Але режисер підкреслює у своїх героях не їхню типовість , а навпаки , їх неповторність , індивідуальність , прагнення піти від жорстокості повсякденної реальності у світ мрій та ілюзій .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Йован Маркович(Сербія)

Кінодраматург, продюсер, директор кіностудії "Фільм і тон", член фінської академії Мистецтв і Наук, віце-президент Міжнародного обєднання кінематографістів словянських і православних народів, лауреат премії імені С. Ф. Бондарчука "За видатний внесок у кінематограф". Як сценарист, режисер і продюсер створив близько 40 повнометражних художніх фільмів і більш 100 короткометражних і документальних фільмів. Найвідоміший для українських глядачів фільм «Настав час кохати».

Віктор Васильєв (Республіка Білорусь)

У 1983 році вступив до Свердловського державний інститут театру і кіно. У 1987 році працював актором в Уральському театрі драми. У 1989 році запрошений до Мінська в Театр драми і комедії , потім у Альтернативний театр  З 2002 р. працює актором театру і кіно на «Національній кіностудії« Білорусьфільм ». З 2008 р. голова республіканського громадського об'єднання « Білоруський союз кінематографістів » , є членом експертної ради з кінематографії Міністерства культури Республіки Білорусь , член правління Гільдії акторів кіно. Постійно представляє Республіку Білорусь на міжнародних фестивалях і конференціях , член журі міжнародних кінофестивалів і конкурсів.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Аркадій Миколайович Микульський (Україна)

Аркадій Микульський український кінорежисер. Лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка (2002). Закінчив режисерський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва їм. І.Карпенка-Карого (1967). Працював на Київській кіностудії ім. О.П.Довженка. З 1972 — режисер студії «Київнаукфільм». Член Національної Спілки кінематографістів України.

Сєрова Наталія Львівна (Росія)

Режисер , доцент . Режисерський стаж більше 45 років ( " 1 канал " , "РТР" , " ТВЦентр " , "Петербург 5 канал " ). Неодноразовий лауреат вітчизняних і міжнародних телекінофестивалів і конкурсів. Дійсний член Міжнародної Академії Радіо, Кіно і Телебачення та Євразійської Телеакадемії , співавтор і режисер телевізійних проектів: « П'яте колесо» , «Горизонт » , «Монітор» , « Крутяться диски » , « Цілком таємно ». Режисер- постановник телефільму «Євгеній Онєгін » , а так само понад півтори тисячі фільмів і телевізійних програм.


ЖУРІ ДРУГОЇ КОНКУРСНОЇ ПРОГРАМИ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ

 

 

 

 Бордзіловська Євгенія Олегівна (Росія)
Займалася в театрально-танцювальній студії під керівництвом Галини Дмитрівни Виноградової (м. Рязань) і Театрі-студії "Бенефіс" (художній керівник - Михайло Боярський, Санкт-Петербург). Закінчила факультет іноземних мов Рязанського педагогічного університету і ВГІК (майстерня професора В.Н.Шіловского). Актриса Театру-студії Всеволода Шиловського. Член Гільдії акторів і кіно Росії.

Яніна Лапінскайте (Литва)
Початком творчого шляху Яніни Лапінскайте в  1994 р. був документальний фільм « Така моя доля». Вже двадцять років персонажами її фільмів стають диваки або просто люди з нетиповою долею. Фільми отримали призи та нагороди професійного журі та глядачів у міжнародних фестивалях документального кіно і телевізійних фільмів ( Німеччина , Монако, Чорногорія , Данія , Португалія , Естонія , Латвія , Росія і т.д). У 2012 р. Яніна Лапінскайте зіграла головну роль у фільмі режисера А.Пуйпи  «Замок сплячих метеликів » і в Литві була визнана кращою актрисою 2012 року, а на кінофестивалі в Анапі отримала приз, як краща актриса.  Яніна Лапінскайте  викладає в Литовській академії музики і театру , є завідуючою кафедрою кіно і телебачення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Виктор Вильгельм - продюсер  (Чехия)