Богдан Ступка на Трускавецькому кінофестивалі отримав приз за найкращу чоловічу роль

ГоловнаФестиваль 2010Преса про фестиваль → Богдан Ступка на Трускавецькому кінофестивалі отримав приз за найкращу чоловічу роль

Гран-прі на першому Трускавецькому міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів, який проходив з 10-15 січня цього року у Трускавці, отримав молдавський кінорежисер Володимир Жерега за фільм «Арівведерчи». Крім цього було ще було 8 призів, Зокрема, приз за найкращу чоловічу роль в фільмі «Інсайт» отримав Богдан Ступка. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Цього року у конкурсній програмі брали участь 22 односерійні ігрові фільми. Відбірковий тур подолали тільки 12 стрічок. Через брак часу та коштів цього разу організатори змушені були відмовитися від проведення конкурсу неігрових фільмів. Проте,  цікаві документальні роботи та ігрові короткометражні фільми, які надійшли на фестиваль, були показані у позаконкурсній програмі.

Міський голова Трускавця Лев Грицак, зазначає, що влада всіляко сприятиме проведенню цього фестивалю і в наступні роки. Важливо те, що Трускавець стає не тільки центром оздоровлення, яким він був багато років, а й  культурним, міжнародним осередком. Зокрема, в 2009 році проводився міжнародний економічний форум, пройшли престижні фестивалі
«Фестиваль повинен стати традиційним. У планах – відкриття меморіальної дошки на кінотеатрі «Злата». Також буде створена «Алея Слави» на бульварі Юрія Дрогобича,  де будуть  вмонтовані металічні плити з написами режисерів фільмів, які отримали гран-прі. До речі, гран-прі для Трускавецького кінофестивалю було розроблено скульптором, який також приймав участь у розробці і виготовленні пам’ятника Данила Галицького у Львові – Василем Яричем», – зазначив  Лев Грицак.

Джерело: Західна інформаційна корпорація