Розпочато прийом заявок на участь в конкурсній програмі кінофестивалю.

ГоловнаVIII ТМКТФНовини → Розпочато прийом заявок на участь в конкурсній програмі кінофестивалю.

Прийом заявок в дві конкурсні програми до 10.09.2019р.

 

 - Перша конкурсна програма національного кіно - (ігрові односерійні  фільми від 60' і більше). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові повнометражні українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2018 року. Фільми Повнометражної категорії розглядаються за умови наявності цифрового носiя типу DCP для показу в кінотеатрі та HD цифрових відео файлів для показу журі.

 

 - Друга конкурсна програма короткометражні національні фільми та «Дипломні роботи» - (професійний ігровий фільм тривалістю від 3' до 30' ). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2018 року. Фільми даної категорії розглядаються за умови наявності HD цифрових відеофайлів.

 

Фільми, які до цього уже демонструвалися на території України чи інших держав, можуть бути запропоновані до участі в програмі.

 

Фільми вироблені в Україні (або за участю України в якості країни-співпродюсера) можуть бути запропоновані до участі в програмі до 10 вересня 2019р.

 

Оголошення фільмів, що пройшли офіційну селекцію - 20.09.2019р.