У Трускавці чотири дні триватиме міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

ГоловнаVII ТМКТФПреса про фестиваль → У Трускавці чотири дні триватиме міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

У Трускавці чотири дні триватиме міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат»

У Трускавці з 1 по 4 листопада триватиме VII Міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат».

 

Про це йдеться у повідомленні Трускавецької міської ради.

Як повідомив президент фестивалю Олег Карпин, церемонія відкриття відбудеться 1 листопада  о 14.00 в трускавецькому Кінопалаці «Злата».

Першим фільмом, який демонструватимуть, стане стрічка українського виробництва. Отже, відкриватиме фестиваль комедія «Герой мого часу» режисерки Тоні Ноябрьової. Це історія «маленької» людини, яка приїхала підкорювати у столицю. Сповнений надії на краще життя Жорік починає боротьбу за місце під сонцем у бетонних джунглях мегаполісу. Майстерна операторська робота впорядковує хаос нетуристичних місць, а тонкий гумор режисерки згладжує гострі реалії столичного життя. Стрічка була визнана найкращим українським фільмом на Одеському кінофестивалі, а Тоня Ноябрьова отримала золотого Дюка за найкращу режисуру.

Взагалі перший день фестивалю пройде під супровід сміху, адже четвергова програма пропонує три комедії. Окрім «Героя мого часу» у «Златі» покажуть ще фільм «Ізі» (режисер Антоніо Маньяні, о 17.20) та «Шляхетні волоцюги» Олександра Березаня. Остання стрічка (комедійний бойовик) стала предметом скандалу ще до виходу на широкий екран. Як пам’ятаємо, звинувачення в адресу виробників фільму сипалися з різних боків переважно щодо недотримання історичної об’єктивності про львівських батярів. Наскільки ці звинувачення мали під собою ґрунт, можна буде довідатися, переглянувши стрічку.

Фестивальна п’ятниця (2 листопада) розпочнеться о 11.00 з аргентинського кіно (комедія/мелодрама «Я вийшла заміж за недоумка» режисера Хуана Таратуто).

Також в цей день на прохання трускавчан та дрогобичан на фестивалі буде показана екранізація книги Кузьми Скрябіна «Місто, в якому не ходять гроші» (режисер Ганна Третяк). Головна героїня фільму Аліса переживає складний період у житті, вона в усьому розчарована і не розуміє, як жити далі. Одного дня в квартирі дівчина знаходить квиток на потяг. Аліса вирішує, що це знак і вирушає в таємничу подорож, щоб потрапити в «місто, в якому не ходять гроші».

Інші три фільми, які покажуть у п’ятницю в «Златі» в рамках кінофестивалю: «Припутні» (13.00), «Коли падають дерева» (15.00) та «Гірська жінка на війні» (21.00).

Досить насиченими будуть і два останні дні фестивалю (субота-неділя). У суботу окрім переглядів аргентинських та українських кінострічок знайдеться місце і на творчий вечір Ади Роговцевої та Катерини Степанкової, присвячений 90-літтю від Дня народження Костянтина Степанкова (помер в 2004 р.). До речі, вхід на цей творчий вечір, який носить назву «Мій Костя» і розпочнеться о 17.00, буде безкоштовним для всіх бажаючих.

Безкоштовним буде вхід і на недільний показ – 12.00, документальний фільм «Будинок Слово» Тараса Томенка

Після встановлення бронзової плити на Алеї кінослави (13.30) VII Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат» завершиться нагородженням переможців та переглядом фільму, котрий здобуде гран-прі. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/10/25/u_truskavtsi_chotyry_dni_tryvatyme_mizhnarodnyy_kinofestyval_korona_karpat_1434289