Запрошені гості та учасники фестивалю

ГоловнаVII ТМКТФ → Запрошені гості та учасники фестивалю
Ахтем Сеїтаблаєв

Ахтем Шевкетович Сеітаблаєв — український актор та режисер кримськотатарського походження. Заслужений артист АР Крим. Ведучий військово-патріотичного ток-шоу «Хоробрі серця» на телеканалі 1+1. Директор державного підприємства «Кримський дім».


Альгимантас Пуйпа

Член журі 

Альгимантас Пуйпа  -  один з найпродуктивніших режисерів у Литві, в його доробку більше 20 художніх фільмів, багато з яких отримали міжнародні кінопремії. Закінчив Всесоюзний державний інститут кінематографії.

Нагороди: Sidabrinė Gervė Award for Best Director, Sidabrinė Gervė Award for Best Picture, Премія «Ніка» у номінації «Найкращий фільм країн СНД та Балтії»

Валеріу Жерегі

Член журі

Молдовський кінорежисер і сценарист. З 2016 року директор Національного центру кінематографії Молдови

Василь Вітер

Член журі

Вітер Василь Петрович, кінорежисер, завідувач кафедри режискри телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, доцент кафедри, заслужений діяч мистецтв України

Яніс Нордс

Член журі

Яніс Нордс. Латвійський режисер,сценарист. Отримав ступінь магістра в галузі кіно у Великобританії, у Національній школі кіно та телебачення (2010). Нагороди Grand Kristaps Award for Best Debut, міжнародний приз журі на Берлінському кінофестивалі і премію журі за кращий художній фільм в Лос-Анджелесі.

Андрій Михайлик

Член журі короткого метру та "Дипломних робіт"

Андрій Михайлик. Кінорежисер, журналіст. Автор, режисер, оператор понад півсотні документальних фільмів та проектів. Лауреат всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів. Член НСКУ та НСЖУ, очолює Ревізійну комісію Незалежної медіа-профспілки України. Зараз працює в Інституті журналістики університету ім. Б. Грінченка.


Юрій Голіченко

Член журі короткого метру та "Дипломних робіт"

 У 2001-2006 роках навчався в КНУТКіТ ім. І. Карпенка - Карого (майстерня кінодраматургії Валерія Микитовича Сивака).Юрій Голіченко народився 11 лютого 1979 року в Києві. У 2001-2006 роках навчався в КНУТКіТ ім. І. Карпенка - Карого (майстерня кінодраматургії Валерія Микитовича Сивака).З 2008 року працює в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, викладачем дисципліни: драматургія і сценарій фільму. Художній керівник заочного сценарного курсу.

Роман Ширман

Член журі короткого метру та "Дипломних робіт"

Ширман Роман Натанович, кінорежисер,

заслужений діяч мистецтв України, професор.

Завідувач кафедри кіно-телемистецтва факультету кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв.Секретар правління Національної спілки кінематографістів України.

Автор більше, ніж 50 документальних і художніх фільмів та телевізійних проектів.

Лауреат багатьох міжнародних та вітчизняних кінофестивалів.

Лауреат премії Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки за кращий ігровий фільм для дітей та юнацтва (2009). 

Лариса Брюховецька

Член журі

Український кінокритик, кінознавець, головний редактор журналу «Кіно-Театр», член Правління Національної спілки кінематографістів України, старший викладач кафедри культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія», керівник Центру кінематографічних студій НаУКМА.

Ада Роговцева

Українська акторка театру та кіно. Народна артистка УРСР (1967), Народна артистка СРСР (1978). Герой України (2007). Дружина українського актора Костянтина Степанкова (Волощука). Входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України

Іван Шаран

Український актор.Закінчив акторський факультет Київського національного університету театру, кінематографії і телебачення ім. І. Карпенка-Карого (2017).Актор Київського театру "Золоті Ворота" і театру "Дах".Фільмографія:Шляхетні волоцюги (2018)Невиправні (2017)Останній Москаль(з 2015)

Катерина Кістень

Українська акторка театру і кіно.Заслужена артистка України (2017) . Лауреатка театральних премій, зокрема двічі лауреатка найпрестижнішої театральної премії України «Київська пектораль» (2013 за роль Княгині у виставі «Святий вночі», 2018 за роль Жінки у виставі «Двоє бідних румунів, що розмовляють польськокою»), крім того, має телевізійну премію «Телезірка», яку отримала в 2015 році за роль сімейного психолога Насті Єрмакової, в серіалі «Коли ми вдома». Також, акторка, на протязі своєї кар'єри тричі була номінована на «Телетріумф» (2011, 2015, 2016).

Наталя Кудряшова

Ведуча соціального реаліті «Ревізор: Магазини» на Новому каналі

Ніна Набока

Українська актриса.Викладає "Акторську майстерність і культуру мовлення" при Київському інституті музики ім. Р. М. Гліера.Роботи в кіно: "Забута жінка" (ТБ-серіал (з 2017 року)), "Доктор Ковальчук (ТБ-серіал (з 2017 року)), "Яблука на долоні" (1981)."Припутні"(2017)

Михайло Грицкан

Співак, актор кіно та музикант, заслужений артист України. У мовному репертуарі співака пісні російською, украінською та румунською, написані в різних стилях: рок, поп-рок, поп, лірика і шансон. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями. Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості та надриві в голосі, з якими виконує не просто пісні, а історіі з життя.

Юрій Хвостенко

Український актор театру та кіно.актор Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.Фільмографія:«Гітлер капут!»«Жива»«Шляхетні волоцюги»

Борис Савченко

Радянський, український актор, кінорежисер. Заслужений діяч мистецтв України (1995). Народний артист України (2004).

Євген Бушмакін

 Зіграв у серіалах "Кадети", "Служба 21, або Мислити треба позитивно","Герой мого часу"

Володимир Горянський

Український актор, телеведучий, артист Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. Народний артист України (2008), Заслужений артист України (1998), член Національної спілки театральних діячів України.

Катерина Степанкова

Українська акторка та режисер. Дочка українських акторів Костянтина Степанкова та Ади Роговцевої. Заслужений діяч мистецтв України (2017)

Петро Пастухов
Євген Григор'єв
Яков Ткаченко
Юлія Чернявська
Олег Щербина
Андрій Кокотюха
Володимир Філіппов
Дмитро Кравченко
Олександра Миколишин
Іванна Хіцінська
Неллі Бондаренко
Гурбан Аббасов
Корній Грицюк
Лариса Величканська
Наталія Орлова
Ганка Третяк
Олеся Моргунець-Ісаєнко
Вікторія Бистрицька