Спеціальна подія - Презентація фестивалю Aye Aye Film Festival Nancy-Lorraine, Франція.

ГоловнаII ТМКТФ → Спеціальна подія - Презентація фестивалю Aye Aye Film Festival Nancy-Lorraine, Франція.

Aye-Аye Film Festival Нансі-Лотарингія представлений організацією «Aye-Aye VO», яка існує з 1995 року. В даний час команда інтернаціональна за своїм складом.

У рамках цього фестивалю ви зможете побачити фільми всіх жанрів: документальні фільми, художні, мультиплікаційні, фільми, не тільки новинки, а й старі, прем'єрні, а також фільми, які знаходяться в процесі створення.

Програма «Cocktail Lorraine і Grande Région»

Ця програма призначена для фахівців з Лотарингії, Сарри, Люксембургу, Валлонії і фламандської частини Бельгії.

Програма «Grande Région» створена щоб продовжити роботу декількох років і розвивати співпрацю з «Saarlandisches Filmburo» (організатор фестивалю «Kino im Fluss»), фестивалем «Max Ophuls Preis» (фестиваль нового німецького кіно в Сарбрюкене), Інститутом Гете в Нансі, Асоціацією режисерів Лотарингії, «SAFIRE», Асоціацією продюсерів Лотарингії «APAL», з різними професійними спілками цього регіону (Європейський Інститут кіно в Нансі, Інститут мистецтв в Нансі, Метц і Епіналь, Університет Louvain La Neuve та інші).

Програма «Східний Експрес» - це подорожі, про які пам'ятають все життя.

Програма «Східний експрес» торкається країн Східної Європи і надає унікальну можливість: знайомства з іншими культурами, з іншим способом життя, з різноманітністю і багатством Європи, долаючи всі перепони, культурні та географічні кордони.

 

http://www.ayeaye-vo.com/