У Трускавці відкривається 6-й Кінофестиваль “Корона Карпат”

ГлавнаяVI ТМКТФПресса о фестивале → У Трускавці відкривається 6-й Кінофестиваль “Корона Карпат”

У Трускавці відкривається 6-й Кінофестиваль “Корона Карпат”. Впродож наступних трьох днів трускавчани та гості міста матимуть змогу переглянути сучасні фільми українського виробництва та дізнатись багато цікавого зі світу кінематографу.

 

На Фестиваль до Трускавця приїдуть колеги з Англії, Італії та Грузії. Країн, в яких вже сьогодні успішно працюють кінокомісії, де знімаються фільми з мільйонними бюджетами, де є підтримка кіноіндустрії на загальнодержавному рівні та постійні зовнішні інвестиції. Гості ділитимуться своїм досвідом, розповідатимуть про труднощі в роботі та про досягнутий успіх.

Очікується також візит відомих акторів, які презентуватимуть кінокартини, в яких вони зіграли головні ролі. Такими гостями стануть зокрема головні герої стрічки “Осінні спогади”, епізоди якої були відзняті у курортному Трускавці,- Дмитро Лінартович та Тетяна Юрікова. Віктор Андрієнко представить мультфільм «Микита Кожум’яка», а фільм «Гетьман» презентуватиме його головний герой – Костянтин Лінартович.

В рамках фестивалю у Народному домі транслюватимуться фільми про Трускавець. «Спацер по старому Трускавцю» презентуватиме Микола Іваник та Дмитро Сенишин. Дебютом на Фестивалі буде фільм режисера Олега Бачинського «Історія однієї каблучки». А Сергій Розора представить документальний фільм про трагічні події Революції Гідності «Майдан. Викриття», від режисера Олени Ножечкіної.

 

 

У програмі Кінофестивалю:

– Показ сучасного Українського кіно

– Аргентинське кіно (презентує Посольство Аргентинської республіки)

– Filmcommission Workshop: “Створення та розвиток фільмкомісій в Україні” за участі представників Асоціацій фільм комісій Італії та Грузії.

– Дитяча програма. Презентація фестивалю-академії кіно-театрального мистецтва «Золотий ключик».

– Програма «Світ очима місцевих кінематографістів»

– Творчі зустрічі з провідними акторами України

– Проведення щорічної творчої зустрічі в Спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату м. Борислав;

 

 

 

Урочисте відкриття 6-го Кінофестивалю “Корона Карпат” відбудеться 16 вересня, 0 16.30 на центральній площі міста-курорту.

Всі покази фільмів будуть безкоштовними.

Ніна ФЕДЬКО

Джерело: http://truskavets-online.com.ua/?p=3587