НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ПОКАЖУТЬ ФІЛЬМ, В ЯКОМУ ЗІГРАВ ЛУЧАНИН

ГлавнаяVI ТМКТФПресса о фестивале → НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ПОКАЖУТЬ ФІЛЬМ, В ЯКОМУ ЗІГРАВ ЛУЧАНИН

Міжнародний фестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» відбудеться у Трускавці з 15-го по 19-те вересня. Програмним директором заходу став актор, режисер, народний артист України Борис Савченко.

У популярному курортному містечку на Львівщині організують безкоштовні кіноперегляди українських і аргентинських стрічок. В одному з художніх фільмів зіграв лучанин Максим Канюка. Стрічку за його участю «Гніздо горлиці» можна буде переглянути ексклюзивно ще до офіційної прем’єри.

До програми українських національних фільмів також увійшли «Гетьман» режисера Валерія Ямбурського, «Цвітіння кульбаби» режисера Олександра Ігнатуша, «Спацер по старому Трускавцю», «Історія однієї каблучки», а також анімаційний фільм «Микита Кожум’яка».

Трускавчани та гості курорту матимуть змогу переглянути і новий фільм «Осінні спогади», який 24 серпня спробували «на око» учасники й глядачі Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто мрії».

Ще один фільм, який зацікавить і сколихне аудиторію «Корони Карпат», – «Серце мами Гонгадзе» кінематографіста з досвідом втілення міжнародних творчих проектів, який родом із Тячева на Закарпатті, В’ячеслава Бігуна.

Аргентинські фільми «Дикі історії», «Бунт пернатих», «Ваколда», Vino Para Robar («Винні злочинці») для нашого глядача презентуватиме посольство Аргентинської Республіки.

Дитяча програма передбачає презентацію фестивалю-академії кіно-театрального мистецтва «Золотий ключик». Присутні також зможуть побачити «Світ очима місцевих кінематографістів». Відбудуться й творчі зустрічі з провідними акторами України.

Заплановано також проведення щорічної творчої зустрічі в Спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату міста Борислав.

Організатори зазначають, що в рамках дійства буде збір коштів постраждалим під час неоголошеної війни на сході нашої країни військовослужбовцям.

 

Джерело: http://volyn.tabloyid.com/art/na-mizhnarodnomu-festyvali-pokazhut-film-v-yakomu-zigrav-luchanyn