Цієї осені у Трускавці плакатимуть та перейматимуться долею кіногероїв.

ГлавнаяIII ТМКТФПресса о фестивале → Цієї осені у Трускавці плакатимуть та перейматимуться долею кіногероїв.

5 жовтня у місті стартує 3 Міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат». Про це на прес-конференції повідомив директор кінофестивалю Олег КАрпин. За 3 роки у Трускавці кінофестиваль встиг продемонструвати понад 100 фільмів з 30 країн світу. До участі у конкурсній програмі були залучені чиненайкращі кінороботи ігрового жанру, у тому числі, кінострічки від України, що подолали конкурсний відбір. Гостями фестивалю за цей час стали сотні кінозірок з України та закордону – Богдан Ступка, Ольга Сумська, Владлен Арсеньєв, Рината Грицкова та ряд інших. За словами генерального директора кінофесту Олега Карпина, фестиваль телевізійного кіно 3 рік поспіль переслідує благородну мету – промоцію Трускавця, як міста не лишень здоровя, але й культурного центру в УКраїні.

Програма цьогорічного кінофестивалю обіцяє бути не менш насичена, ніж усі попередні роки - за 5 днів фесту буде продемонстровано з десяток цікавих картин. У програмі передбачені фільми як для дорослих так і для дітей. Дитяче кіномистецтво буде традиційно продемонстроване для діток із сиротинців, що знаходяться в нашому регіоні. Окрім того у програму 3 міжнародного фестивалю введено українське патріотичне кіно.

Закриття цьогорічного фестивалю традиційно відбудеться у Львові, там у Оперному театрі пройде і нагородження переможців фесту. Натомість у Трускавці на «Алеї кінослави» буде закладено памятку плиту, на якій викарбують назву володаря гранті – прі фестивалю, зауважив Олег КАрпин. Серед цьогорічних зірок, які приїдуть в Трускавець – Володимир Гусєв, Олександр Кузнєцов, Оксана Сташенко, Тетяна Гнєдаш та інші.

http://www.kamenyary.info/news/truskavets/ts_osen_u_truskavts_plakatimut_ta_pereymatimutsya_doleyu_k_nogero_v_/