Про фестиваль

Головна → Про фестиваль

   Ідея проведення фестивалю  кіно виникла в 2008році у зв’язку з тим, що в цей час на телебаченні створювалося багато проектів ігрового та неігрового кіно, а телефорумів, де можна побачити кращі роботи й визначити їх художню якість, естетичні пріоритети в сьогоднішньому телевізійному виробництві – не існує. Оцінку їм дають хіба що журналісти. А гострої конкурсної боротьби, котра супроводжує формат кінофестивалів, поки що немає. Тому в ініціативної групи й виникла ідея такого фестивалю  фільмів, який буде першим в Україні подібним форумом. 

Представлені на ньому картини можуть бути різноманітні за формою та жанром. Перший головний конкурс – творче змагання ігрових телефільмів. 
    Метою створення цього фестивалю є прагнення підняти професійний та культурний рівень телевізійного процесу, сприяти якісному виробництву телепродукту на основі духовно-моральних та патріотичних цінностей.
    Місцем проведення фестивалю обрано місто Трускавець, Львівської області, з прагненням популяризації самого курорту,   знайомства з унікальними природними куточками і самобутньою культурою Західної України. Адже недаремно центрами найвідоміших міжнародних кінофестивалів є світові курорти - Карлови Вари та Баден-Баден.
Фестиваль планується щорічним і міжнародним за участю країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Час проведення – перша половина листопаду. 

    Презентація фестивалю відбулася 12-15 січня 2009 року. В ній брали участь: Борис Савченко, Олександр Махотін, Олег Карпин, Любов Микитка, заслужені артисти України Ольга Сумська, Володимир Горянський,  і Валерій Астахов, актор театру та кіно Віталій Борисюк, режисер і актор Володимир Ямненко, російський актор театру і кіно Сергій Баришев.