VIII ТМКФ

Головна → VIII ТМКТФ

Новини
Гості-учасники
Програма
Преса про фестиваль
Спонсори та партнери
Підтримка
Журі
Переможці
Фото
Відео

Запрошуємо на VIII Трускавецький міжнародний кінофестиваль "КОРОНА КАРПАТ"

7.11.19-10.11.19

Прийом заявок в дві конкурсні програми до 10.09.2019р.

 

           Перша конкурсна програма національного кіно - (ігрові односерійні  фільми від 60' і більше). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові повнометражні українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2018 року. Фільми Повнометражної категорії розглядаються за умови наявності цифрового носiя типу DCP для показу в кінотеатрі та HD цифрових відео файлів для показу журі.

·         Друга конкурсна програма короткометражні національні фільми та «Дипломні роботи» - (професійний ігровий фільм тривалістю від 3' до 30' ). Для участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові українські фільми всіх жанрів, завершені після 1 січня 2018 року. Фільми даної категорії розглядаються за умови наявності HD цифрових відеофайлів.

Фільми, які до цього уже демонструвалися на території України чи інших держав, можуть бути запропоновані до участі в програмі.

Фільми вироблені в Україні (або за участю України в якості країни-співпродюсера) можуть бути запропоновані до участі в програмі до 10 вересня 2019р.

Оголошення фільмів, що пройшли офіційну селекцію - 20.09.2019р.

Заявка на конкурс за посиланням.