Новини

ГоловнаVI ТМКТФ → Новини

Прес-реліз VI-го Трускавецького Міжнародного Кінофестивалю «Корона Карпат»

 

15-19 вересня 2016 року у Трускавці відбудеться VI-й Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат».

Мета фестивалю:

• популяризація сучасного українського кіно; 

• створення в Україні комфортних умов для світової кіноіндустрії через розвиток та формування фільмкомісій по всій території країни;

• підтримка ініціатив з розвитку дитячого кіномистецтва;

• ознайомлення глядача з кращими досягненнями світової кіноіндустрії;

• підтримка ініціатив місцевих кінематографістів - аматорів. 

Програма фестивалю спрямована на популяризацію українського кіновиробництва в світі та інтеграцію України в загальноєвропейський кіно-простір,  а також для зміцнення та збагачення взаємин між митцями кіно та українським глядачем.

Ціль фестивалю є прагнення підняти професійний та культурний рівень кіно процесу, сприяти якісному виробництву кінопродукту на основі духовно-моральних та патріотичних цінностей.

Фестиваль має статус щорічного і міжнародного. Складовою перших п’яти фестивалів була конкурсна програма короткометражних фільмів та стрічок повного метра. 10 вересня 2010 р. у Трускавці відбулося відкриття «Алеї кінослави», на якій щороку закладаються бронзові пам’ятні плити, де викарбовано назви володарів Гран-Прі (назва фільму, та ім’я режисера) Трускавецько гоміжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат».

Фестиваль зарекомендував себе, як потужний майданчик для культурного діалогу між митцями, професіоналами та глядачами, який ведеться мовою кіно. Ця взаємодія є особливо актуальною для України сьогодні, в час відродження національного кінематографу. В рамках цьогорічного фестивалю вперше буде проведено повноцінну професійну секцію Filmcommission Workshop, яка збере професіоналів з усієї країни та з-за кордону. Спікерами на даному кінофорумі будуть представники Асоціацій фільмкомісій Великобританії, Італії та Грузії, які прочитають лекції на  на тему "Створення та розвиток фільмкомісій в Україні".

Сьогодні Трускавець утверджується кіно мистецькою перлиною прикарпатського краю, запрошуючи глядача до перегляду кіно. Кіномани отримають можливість відвідати благодійні покази, побувати на круглих столах, стати учасниками творчих зустрічей з улюбленими акторами.

Програма кінофестивалю 2016 р.: 

• Показ сучасного Українського кіно;

• Аргентинське кіно (презентує Посольство Аргентинської республіки);

• Filmcommission Workshop: "Створення та розвиток фільмкомісій в Україні" за участі представників Асоціацій фільм комісій Італії та Грузії.

• Дитяча програма.

• Програма «Світ очима місцевих кінематографістів»

• Творчі зустрічі з провідними акторами України

• Проведення щорічної творчої зустрічі з вихованцями Спеціалізованої школи для дітей з порушенням опорно-рухового апарату м. Борислав;

• Покази всіх фільмів благодійні (вхід безкоштовний). В залах буде проводитиметься збір коштів на реабілітацію постраждалих в АТО.

Програма Filmcommission Workshop  "Створення та розвиток фільмкомісій в Україні":

• Доповідь №1. "Основні засади Фільмкомісій. Їх роль у розвитку регіону", доповідає Андреа Рокко, Директор Генуезько-Лігурійської Фільмкомісіїї (Італія) та Голова Правління Мережі Європейських Фільмкомісій

• Доповідь №2. "Фільмкомісії та Аудіовізуальні Фонди як інструмент для стратегічного планування та отримання максимальної користі з регіональних ресурсів", доповідає Алессандро Гропплеро, Голова Департаменту Міжнародних Відносин Регіонального Аудівізуального Фонду Фріулі-Венеція-Джулія 

• Доповідь №3. "Вимоги до кіновиробництва в регіоні та роль менеджера, відповідального за пошук локацій для зйомок фільму". Доповідає Мік Ретман (Великобританія), Міжнародний спеціаліст з пошуку локацій по всьому світу. Та Андрій Суярко, ко-продюсер українсько-італійського фільму "Гніздо Горлиці" (2016 р.)

• Доповідь №4. "Досвід країн-партнерів, щодо впливу міжнародного кіновиробничого процесу на розвиток регіону". Доповідає Давид Вашадзе (Грузія), Голова Грузинської фільмкоміссії, Голова департаменту дистрибуції Грузинського Фільм Фонду

Більше інформації на http://koronakarpat.com.ua

 

НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ПОКАЖУТЬ ФІЛЬМ, В ЯКОМУ ЗІГРАВ ЛУЧАНИН

 

Міжнародний фестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат» відбудеться у Трускавці з 15-го по 19-те вересня. Програмним директором заходу став актор, режисер, народний артист України Борис Савченко.

У популярному курортному містечку на Львівщині організують безкоштовні кіноперегляди українських і аргентинських стрічок. В одному з художніх фільмів зіграв лучанин Максим Канюка. Стрічку за його участю «Гніздо горлиці» можна буде переглянути ексклюзивно ще до офіційної прем’єри.

До програми українських національних фільмів також увійшли «Гетьман» режисера Валерія Ямбурського, «Цвітіння кульбаби» режисера Олександра Ігнатуша, «Спацер по старому Трускавцю», «Історія однієї каблучки», а також анімаційний фільм «Микита Кожум’яка».

Трускавчани та гості курорту матимуть змогу переглянути і новий фільм «Осінні спогади», який 24 серпня спробували «на око» учасники й глядачі Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто мрії».

Ще один фільм, який зацікавить і сколихне аудиторію «Корони Карпат», – «Серце мами Гонгадзе» кінематографіста з досвідом втілення міжнародних творчих проектів, який родом із Тячева на Закарпатті, В’ячеслава Бігуна.

Аргентинські фільми «Дикі історії», «Бунт пернатих», «Ваколда», Vino Para Robar («Винні злочинці») для нашого глядача презентуватиме посольство Аргентинської Республіки.

Дитяча програма передбачає презентацію фестивалю-академії кіно-театрального мистецтва «Золотий ключик». Присутні також зможуть побачити «Світ очима місцевих кінематографістів». Відбудуться й творчі зустрічі з провідними акторами України.

Заплановано також проведення щорічної творчої зустрічі в Спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату міста Борислав.

Організатори зазначають, що в рамках дійства буде збір коштів постраждалим під час неоголошеної війни на сході нашої країни військовослужбовцям.

 

Джерело: http://volyn.tabloyid.com/art/na-mizhnarodnomu-festyvali-pokazhut-film-v-yakomu-zigrav-luchanyn

 

Госкино научит, как правильно привлекать иностранных кинопродюсеров в Украину

 

Госкино научит, как правильно привлекать иностранных кинопродюсеров в Украину

Представьте: вы снимаете фильм. Или сериал. Зашли на сайт с локациями в Украине, и очень вам приглянулась, например, колония яблонь в Конотопе или Каменное село в Олевске. А к кому обращаться за содействием на местах, чтобы получить все разрешения, оформить все документы и вообще решить логистические вопросы?

В Европе для локального развития киноиндустрии создаются так называемые фильмкомиссии - неприбыльные общественные организации на местах, занимающиеся фасилитацией съемочного процесса в регионе, особенно при взаимодействии с местными властями. Часто они же и управляют местными Кинофондами, выступая сопродюсерами или соинвесторами фильмов, которые снимаются в регионе.

О том, нужны ли Украине фильмкомиссии и как организовать их в регионах, да еще и чтобы без коррупции, расскажет Госкино - на специальном воркшопе в рамках Трускавецкого международного кинофестиваля «Корона Карпат». Модерировать семинар будет Филипп Ильенко, а о фильмкомиссиях расскажут преимущественно итальянские продюсеры - так уж сложилось, что украинцы часто снимают вместе с Италией в последнее время

 

У Трускавці на Міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про непрості долі українських заробітчан в Італії

 

У Трускавці на Міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про непрості долі українських заробітчан в Італії

На 15-19 вересня цього року у Трускавці заплановано проведення Міжнародного фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат». Про це інформує наше власне джерело з посиланням на організаторів фестивалю.

У програмі кінофестивалю передбачені показ сучасного українського та аргентинського кіно, майстер-клас на тему «Створення та розвиток фільм комісій в Україні» за участі представників Асоціацій фільм комісій Грузії та Італії, творчі зустрічі з провідними кіноакторами. Вже традиційним стає пункт «Світ очима місцевих кінематографістів», де свої вміння зможуть показати і таланти кінематографії з нашого регіону. Натомість новинкою стане презентація дитячого кінофестивалю «Золотий ключик».

Як каже директор кінофестивалю «Корона Карпат», депутат Трускавецької міської ради Олег Карпин, нещодавно він провів зустріч з головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнко, на якій з ним та представниками кіноіндустрії було узгоджено питання по Кінофоруму з питань розвитку кіно-комісій в Україні. Кінофорум пройде в рамках Кінофестивалю «Корона Карпат».

Окрім відомих кіноакторів у Міжнародному фестивалі телевізійних фільмів «Корона Карпат» участь візьмуть та доповіді виголосять директор Генуезько-Лігурійської Фільмкомісіїї (Італія) та Голова Правління Мережі Європейських Фільмкомісій Андреа Рокко, голова Департаменту Міжнародних Відносин Регіонального Аудівізуального Фонду Фріулі-Венеція-Джулія Алессандро Гропплеро, представники Національного Кінофонду Грузії, а також ко-продюсери українсько-італійського фільму “Гніздо Горлиці” (2016 р.) про непрості долі українських заробітчан в Італії Фабіо Канепа та Андрій Суярко. Фільм буде показано в рамках проведення кінофестивалю.


Джерело: http://protruskavets.org.ua/u-truskavtsi-na-mizhnarodnomu-kinofestyvali-pokazhut-film-pro-neprosti-doli-ukrajinskyh-zarobitchan-v-italiji/

 

Відбудеться воркшоп «Створення та розвиток фільмкомісій в Україні»

 

Відбудеться воркшоп «Створення та розвиток фільмкомісій в Україні»

Державне агентство України з питань кіно та об’єднання кіновиробників України спільно з Трускавецьким міжнародним кінофестивалем «Корона Карпат» проведуть воркшоп «Створення та розвиток фільмкомісій в Україні», який відбудеться 16-18 вересня цього року в м. Трускавець.

Фільмкомісії – неприбуткові організації, створені для просування країни або певного регіону як міжнародної і національної кіновиробничої бази. Фільмкомісії надають різноманітні послуги для заохочення кінематографістів використовувати місцеві локації, послуги, потужності та персонал. Створення в Україні фільмкомісій закордонного зразка – один із найперспективніших напрямів розвитку регіонів у питаннях культури, туризму, а відповідно, і економіки.

Планується, що участь у заході візьмуть кінопродюсери та представники місцевих органів влади, а спікерами воркшопу виступлять авторитетні міжнародні експерти.

У програмі воркшопу:

–          «Основні засади фільмкомісій. Їхня роль у розвитку регіону» – доповідач Андреа Рокко, директор Генуезько-Лігурійської Фільмкомісіїї (Італія) та голова Правління Мережі Європейських Фільмкомісій;

–«Фільмкомісії та Аудіовізуальні Фонди як інструмент для стратегічного планування та отримання максимальної користі з регіональних ресурсів» – доповідач Алессандро Гропплеро, Голова Департаменту Міжнародних Відносин Регіонального Аудіовізуального Фонду Фріулі-Венеція-Джулія;

–«Вимоги до кіновиробництва в регіоні та роль менеджера, відповідального за пошук локацій для зйомок фільму» – доповідачі Фабіо Канепа (Італія) таАндрій Суярко (Україна), копродюсери українсько-італійського фільму «Гніздо Горлиці» (2016 р.).

Модератором воркшопу буде ініціатор та один із організаторів заходу Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

У рамках заходу відбуватимуться покази українських національних фільмів, створених у копродукції за участі фільмкомісій, дискусії, творчі зустрічі та ін.

Представники кіногалузі, зацікавлені взяти участь у воркшопі, можуть отримати акредитацію у організаторів Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат».

 

Джерело: http://dergkino.gov.ua/ua/news/show/811/vidbudetsya_vorkshop_stvorennya_ta_rozvitok_filmkomisiy_v_ukrayini.html

 

У Трускавці на міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про українських заробітчан в Італії

 

У Трускавці на міжнародному кінофестивалі покажуть фільм про українських заробітчан в Італії

На 15-19 вересня цього року у Трускавці заплановано проведення Міжнародного фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат».

 

Про це повідомили організаторів фестивалю.

 

У програмі кінофестивалю передбачені покази сучасного українського та аргентинського кіно, майстер-клас на тему «Створення та розвиток фільм комісій в Україні» за участі представників Асоціацій фільм комісій Грузії та Італії, творчі зустрічі з провідними кіноакторами. Вже традиційним стає пункт «Світ очима місцевих кінематографістів», де свої вміння зможуть показати і таланти кінематографії з нашого регіону. Натомість, новинкою стане презентація дитячого кінофестивалю «Золотий ключик».

 

Як розповів директор кінофестивалю «Корона Карпат», депутат Трускавецької міської ради Олег Карпин, нещодавно він провів зустріч з головою Державного агентства України з питань кіно Пилипом Іллєнко, на якій з ним та представниками кіноіндустрії було узгоджено питання по Кінофоруму з питань розвитку кінокомісій в Україні. Кінофорум пройде в рамках Кінофестивалю «Корона Карпат».

 

Окрім відомих кіноакторів у Міжнародному фестивалі телевізійних фільмів «Корона Карпат» участь візьмуть та доповіді виголосять директор Генуезько-Лігурійської фільмкомісіїї (Італія) та голова правління Мережі Європейських фільмкомісій Андреа Рокко, голова департаменту міжнародних відносин регіонального аудівізуального Фонду Фріулі-Венеція Джулія Алессандро Гропплеро, представники Національного кінофонду Грузії, а також ко-продюсери українсько-італійського фільму «Гніздо Горлиці» (2016 р.) про непрості долі українських заробітчан в Італії Фабіо Канепа та Андрій Суярко. Фільм буде показано в рамках проведення кінофестивалю. Читайте більше тут:

 Джерело: http://zik.ua/news/2016/08/05/u_truskavtsi_na_mizhnarodnomu_kinofestyvali_pokazhut_film_pro_ukrainskyh_753772

 

 

 

 

В Трускавці відбудеться воркшоп зі створення фільмкомісій

 

В Трускавці відбудеться воркшоп зі створення фільмкомісій

 Державне агентство України з питань кіно та об’єднання кіновиробників України спільно з Трускавецьким міжнародним кінофестивалем «Корона Карпат» проведуть воркшоп «Створення та розвиток фільмкомісій в Україні», який відбудеться» 16-18 вересня цього року в місті Трускавець. Про це повідомили в агентстві.

Фільмкомісії – неприбуткові організації, створені для просування країни або певного регіону як міжнародної і національної кіновиробничої бази. Фільмкомісії надають різноманітні послуги для заохочення кінематографістів використовувати місцеві локації, послуги, потужності та персонал. Створення в Україні фільмкомісій закордонного зразка – один із найперспективніших напрямів розвитку регіонів у питаннях культури, туризму, а відповідно, і економіки.

Планується, що участь у заході візьмуть кінопродюсери та представники місцевих органів влади, а спікерами воркшопу виступлять авторитетні міжнародні експерти.

У програмі воркшопу:

«Основні засади фільмкомісій. Їхня роль у розвитку регіону» – доповідач Андреа Рокко, директор Генуезько-Лігурійської Фільмкомісіїї (Італія) та голова Правління Мережі Європейських Фільмкомісій;

«Фільмкомісії та Аудіовізуальні Фонди як інструмент для стратегічного планування та отримання максимальної користі з регіональних ресурсів» – доповідач Алессандро Гропплеро, Голова Департаменту Міжнародних Відносин Регіонального Аудіовізуального Фонду Фріулі-Венеція-Джулія;

«Вимоги до кіновиробництва в регіоні та роль менеджера, відповідального за пошук локацій для зйомок фільму» – доповідачі Фабіо Канепа (Італія) та Андрій Суярко (Україна), копродюсери українсько-італійського фільму «Гніздо Горлиці» (2016 р.).

Модератором воркшопу буде ініціатор та один із органзаторів заходу Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

У рамках заходу відбуватимуться покази українських національних фільмів, створених у копродукції за участі фільмкомісій, дискусії, творчі зустрічі та ін.

 

Представники кіногалузі, зацікавлені взяти участь у воркшопі, можуть отримати акредитацію у організаторів Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат».

 

Джерело: http://galinfo.com.ua/news/v_truskavtsi_vidbudetsya_vorkshop_zi_stvorennya_filmkomisiy_236076.html

 

Акредитація

 

Для акредитації на кінофорум "Filmcommission Workshop: "Створення та розвиток фільмкомісій в Україні", просимо повідомити по електронній адресі koronakarpat@gmail.com

Вартість участі в кінофорумі 1400грн.

У вартість входить:

 

 • ·        Участь у форумі (роздаткові матеріали, кава-брейк, та вхід на всі фестивальні заходи).
 • ·        Обід 16.09.2016р.
 • ·        Святкова вечеря 16.09.2016р.
 • ·        Обід 17.09.2016р.
 • ·        Святковий обід 18.09.2016р.
 • ·        Екскурсія в гори + пікнік 17.09.2016р.

 

 

Для поселення пропонуємо такі готелі - партнери:

Назва готелю

Відстань до конференцзалу

Вартість одномісного стандарту від:

% знижки для учасників

Сайт

Міротель 5* (базовий)

0 м.

2210

15

http://mirotel.ua/ua/

Бескид (базовий)

800 м.

218

-

 

http://www.beskyd.com.ua/

Христина

200 м.

891

10

http://mirotel.ua/ua/villa_kristina/

Оскар

600 м.

590

10

http://oscar-hotel.com.ua/

Сенатор

300 м.

480

10

http://senator-hotel.at.ua/

Алексік

1200 м.

230

10

http://alexic.com.ua/

Шахтар

1500 м.

400

-

http://shahtar.com.ua/

Клуб РН

700 м.

255

 

-

http://www.clubph.com/hotel/

Карпати

1400м.

960

-

http://san-karpaty.com/ua

Телефон для довідок: +38096 50 56 200


 

Запрошуємо до участі в 6-му ТМКФ - з 15 по 19 вересня 2016 р.

 

Програма кінофестивалю 2016 р.:

 

 •  Показ сучасного Українського кіно
 •  Аргентинське кіно (презентує Посольство Аргентинської республіки)
 •  Filmcommission Workshop: "Створення та розвиток фільмкомісій в Україні" за участі представників Асоціацій фільм комісій Італії та Грузії.
 • Дитяча програма. Презентація кінофестивалю «Золотий ключик».
 • Програма «Світ очима місцевих кінематографістів»
 • Творчі зустрічі з провідними акторами України
 •  Проведення щорічної творчої зустрічі в Спеціалізованій школі для дітей з порушенням опорно-рухового апарату м. Борислав;


Програма Filmcommission Workshop "Створення та розвиток фільмкомісій в Україні":

 

 • Доповідь №1. "Основні засади Фільмкомісій. Їх роль у розвитку регіону", доповідає Андреа Рокко, Директор Генуезько-Лігурійської Фільмкомісіїї (Італія) та Голова Правління Мережі Європейських Фільмкомісій
 • Доповідь №2. "Фільмкомісії та Аудіовізуальні Фонди як інструмент для стратегічного планування та отримання максимальної користі з регіональних ресурсів", доповідає Алессандро Гропплеро, Голова Департаменту Міжнародних Відносин Регіонального Аудівізуального Фонду Фріулі-Венеція-Джулія 
 • Доповідь №3. "Вимоги до кіновиробництва в регіоні та роль менеджера, відповідального за пошук локацій для зйомок фільму", доповідає Фабіо Канепа та Андрій Суярко, ко-продюсери українсько-італійського фільму "Гніздо Горлиці" (2016 р.)
 • Доповідь №4. "Досвід Грузії, щодо впливу міжнародного кіновиробничого процесу на розвиток регіону", доповідає представник Національного Кінофонду Грузії

 

Всі покази благодійні. Вхід безкоштовний. Буде проводитися збір коштів постраждалим воїнам АТО.