Відомий співак закохався у курортне містечко.

ГоловнаIII ТМКТФПреса про фестиваль → Відомий співак закохався у курортне містечко.

У Трускавці у жовтні відбудеться ІІІ Міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів “Корона Карпат”. Почесним гостем фестивалю цього року буде відомий співак, легенда шансону, автор пісень Віллі Токарев. Вілен Іванович недавно відпочивав з родиною у Трускавці та із задоволенням прийняв запрошення від організаторів кінофестивалю приїхати ще раз. Під час проведення фестивалю, 

 

7 жовтня, у Трускавці відбудеться концерт Віллі Токарева. Організатори планують концерт співака і у Львові. Напередодні приїзду до Трускавця співак дав інтерв’ю журналісту “ВЗ”.

 

- Під час відпочинку у Трускавці ви написали пісню про це курортне місто...

 

- Не помилюся, якщо скажу, що у мене щодня нове місто. Але якщо у цьому місті мене щось зачаровує, не можу не присвятити йому своїх віршів або й усю пісню.

 

- Всіх здивували, написавши пісню українською мовою. Вам хтось у цьому допомагав? Чи, може, знаєте українську?

 

- За національністю я — росіянин, однак моє коріння тягнеться з України. Мені подобається українська мова через її співучість, тому можу заспівати українською будь-яку гарну пісню. Наприклад, “Будьмо! Гей!” - це пісня, де і музика моя, і вірші, написані українською.

 

- Вас запросили на кінофестиваль “Корона Карпат” не лише як виконавця пісень, а й як актора. Коли вперше вийшли на знімальний майданчик?

 

- Мене постійно запрошують на зйомки. Однак через брак часу мушу відмовлятися від таких пропозицій. Зіграв у фільмі, який зняла кіностудія ім. Горького “От я став багатий сер і приїхав в СССР” у 1989 році. Пізніше у стрічці Павла Лунгіна “Олігарх”. Ну а вже у телевізійних серіалах я втратив рахунок.