Почесним гостем телефестивалю «Корона Карпат» стане британський режисер Тоні Палмер

ГоловнаIII ТМКТФПреса про фестиваль → Почесним гостем телефестивалю «Корона Карпат» стане британський режисер Тоні Палмер

Британський кінорежисер Тоні Палмер стане почесним гостем фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат», що вже третій рік поспіль проходить у курортному Трускавці.

Про це кореспонденту УКРІНФОРМу розповів директор фестивалю Олег Карпин.

«З 5 до 10 жовтня триватиме ІІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів «Корона Карпат». Серед почесних гостей цьогорічної імпрези - британський кінорежисер Тоні Палмер – автор понад сотні фільмів про знаменитих музикантів, композиторів і акторів», - зазначив О.Карпин.

За словами директора фестивалю, 8 жовтня Тоні Палмер візьме участь у концерті «The Beatles» через півстоліття з Тоні Палмером» у Львівській філармонії. А 9 жовтня проведе майстер-класи студентам магістерської програми журналістики в Українському католицькому університеті.

Тоні Палмер відвідає фестиваль 9 жовтня. Тут до зустрічі з майстром продемонструють кінострічку «All My Loving», в якій відомі поп-музиканти розповідають, як популярна музика і культура загалом відображають ставлення політиків до світу, в якому ми живемо.

Після показу кінострічки Тоні Палмер поспілкується з глядачами, а також проведе зустріч з експертами у галузі кіномистецтва.

Нінель Кисілевська, ЛЬВІВ. 2 жовтня 2012 року.