Маловідомий Ступка і зустріч з легендою кіно стануть цікавинками фестивалю на Львівщині

ГоловнаIII ТМКТФПреса про фестиваль → Маловідомий Ступка і зустріч з легендою кіно стануть цікавинками фестивалю на Львівщині

З 5 жовтня розпочнеться ІІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів “Корона Карпат”. Протягом п'яти фестивальних днів глядачам продемонструють більше 50 якісних кінострічок — повідомив у коментарі lviv.expres.ua Олег Карпин, генеральний директор фестивалю.

Під час фестивалю відбудеться меморіальна ретроспектива фільмів "Маловідомий Богдан Ступка".

“Під час фестивалю відбудуться спеціальні події: творча зустріч з легендою світового кіно Тоні Палмером, а також концерт Віллі Токарєва, -- говорить пан Карпин. -- Один з напрямів — "Українське патріотичне кіно" у рамках відзначення 70-річчя Визвольної боротьби. Поруч тим, не залишимо без уваги і дітей, зокрема, продемонструємо дитячі фільми/мультфільми виробництва Аргентини (з українським перекладом)”.

Під час ІІІ Трускавецького кінофестивалю 8 жовтня встановлять бронзову плиту в честь минулорічного переможця ТМКТФ - фільму "Китайська казка" (Аргентина), режисера Себастьяна Боринштейна на Алеї кінослави у м. Трускавець.

Аби розвивати кіномистецтво, у рамках кінофестивалю 6 жовтня відкриють учнівський гурток – «Трускавецька кіношкола». У школі навчатимуть основам кінобізнесу.

“На фестивалі покажуть фільми відомого режисера Вітаутаса Жалакявічуса. На фестиваль спеціально приїде дочка режисера”, -- додав Олег Карпин.

“Для нас дуже важливо, що гостями фестивалю цього року стануть легендарний британський режисер Тоні Палмер, який візьме участь у концерті у Львівській філармонії, присвяченому "Бітлз", проведе майстер-класи, представить свої фільми, а також співак і актор Віллі Токарєв виступить на концертах”, -- наголосив пан Карпин.

У Львівському палаці мистецтв -- показ програми документальних фільмів. А закриття фестивалю відбудеться у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Слід зазначити, що "Корона Карпат" має дві конкурсні програми: ігрових телевізійних фільмів (це односерійні фільми або фільми, зроблені за участю телевізійних каналів) та документальних.

Джерело http://lviv.expres.ua/news/2012/09/27/57724