На Львівщині пройде кінофестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат"

ГоловнаIII ТМКТФНовини → На Львівщині пройде кінофестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат"

Тоні Палмер, режисер понад сотні фільмів про знаменитих музикантів, композиторів та акторів, - серед почесних гостей третього Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів "Корона Карпат", який відбуватиметься з 5 до 10 жовтня.

Тоні Палмер 8 жовтня візьме участь у концерті "The Beatles через півстоліття з Тоні Палмером" у Львівській філармонії, - повідомили у прес-службі Львівської міської ради. А 9 жовтня проведе майстер-класи студентам магістерської програми журналістики в Українському католицькому університеті і завітає у Трускавець на Третій кінофестиваль "Корона Карпат". Тут о 19.30 демонструватимуть стрічка All My Loving, в якій відомі поп-музиканти розповідають, як популярна музика і культура загалом відображають ставлення політиків до світу, в якому ми живемо. Пол МакКартні, Френк Заппа, Роджер Вотерс прямим текстом говорили про проблеми суспільства. Після показу Тоні Палмер поспілкується з глядачами, а також проведе зустріч з професіоналами у галузі кіномистецтва.

За 3 роки діяльності Фестиваль представив у своїй програмі понад 100 фільмів з 30 країн світу. До участі у конкурсній програмі були залучені найкращі кінороботи ігрового жанру, у тому числі, кінострічки від України, що подолали конкурсний відбір.

- У конкурсному відборі нема фільмів-блокбастерів. Ми вибираємо фільми, які підтримують духовну ідею, щоб збагатити внутрішній світ кіноглядача, - каже Олег Карпин, генеральний директор ТМКТФ "Корона Карпат".