Фестиваль кіно запрошує до Трускавця

ГоловнаII ТМКТФПреса про фестиваль → Фестиваль кіно запрошує до Трускавця

12 листопада стартує ІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль. Вже за тиждень курортний Трускавець перетвориться на Голлівуд. Сюди зи світового кінематографа, відомі режисери і продюсери, щоб взяти участь у ІІ Трускавецькому міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів «Корона Карпат».

З нагоди відкриття кінофоруму у столиці України відбулася прес-конференція, в якій взяли участь організатори фестивалю, відомі режисери та актори українського кінематографа. Генеральний директор ТМКТФ «Корона Карпат» Олег Карпин розповів, що, окрім основної програми, на фестивалі відбудеться презентація Французького фестивалю Ауе Ауе Film Festival Nancy-Lorraine. Не обійдуть увагою і найменших глядачів – Французький культурний центр в Україні покаже для них мультфільми. Ще одним цікавим пунктом стане представлення Акта солідарності з народом Японії – у рамках цієї програми покажуть український документальний фільм «
Афтершок». Українська презентація фільму «Хелоу, май нейм із Ольга» спільного виробництва Великої Британії та України – ще одна «родзинка» цьогорічного кінофоруму. За словами Олега Карпина, організатори кінофестивалю прагнуть підняти рівень українського кіно на світовому ринку, показати у Західній Україні кращі фільми і залучити до перегляду якісного кіно якомога більше молоді.http://koronakarpat.com.ua/includes/tiny_mce/plugins/pagebreak/img/trans.gifГенеральний продюсер кінофестивалю Любов-Теодозія Микитка сказала, що у позаконкурсній програмі буде представлено ретроспективу фільмів до 70-річчя Івана Миколайчука. На фестиваль приїде дружина актора – Марічка Миколайчук. Та основну новину Любов-Теодозія Микитка залишила на закінчення свого виступу: запрошеною зіркою на кінофорумі буде всесвітньо відомий актор Франко Неро. Окрім знаменитого гостя, на ІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль приїде італійський продюсер Анджело Яконо.

На прес-конференції виступив представник партнерів кінофестивалю консул посольства Аргентини в Україні Крістіан-Ніколас Соколовський. Пан Соколовський подякував організаторам за те, що на фестивалі буде представлено фільми за участі відомої аргентинської акторки та співачки Лоліти Торес. «Широка географія вашого фестивалю ще раз підтверджує потужну масштабність ІІ Трускавецького кінофестивалю», – сказав Крістіан-Ніколас Соколовський.

© 2009 - 2013 Всі права застережено
Трускавецький міжнародний кінофестиваль
"Корона Карпат"


м. Трускавець
вул. Коцюбинського, 6
тел: 067-672-0510
факс: +38-03247-667-27
e-mail: koronakarpat@gmail.com

Создание сайта: Студия ВебСтарт