На Львівщині відкрили "Алею кінослави"

ГоловнаII ТМКТФПреса про фестиваль → На Львівщині відкрили "Алею кінослави"

На Львівщині у місті Трускавці відкрито Алею кінослави. Алею відкрили пам’ятною плитою, яку встановили біля кінопалацу "Злата". На плиті викарбувано назву володаря гран-прі 1-го Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів "Корона Карпат" – фільму "Аріведерчі".

Нагадаємо, що на 1-му Трускавецькому міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів "Корона Карпат" фільм "Аріведерчі" представляв режисер із Молдови Валеріу Жерегі.

Під час урочистостей з нагоди відкриття Алеї кінослави організатори також оголосили трьох номінанток кастингу на роль в італійському повнометражному художньому фільмі "Перелітні птахи", режисером якого є Валеріу Жерегі. На урочистості прибув також італійський продюсер фільму Анджело Яконо та виконавець головної ролі Серджіо Чуботару.

Додамо, що 1-й Трускавецький міжнародний кінофестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат" відбувся в м. Трускавець 10-15 січня 2010 року. До конкурсної програми увійшло 22 фільми режисерів з Білорусі, Болгарії, Польщі, Республіки Молдова, Російської Федерації, Сербії, Туреччини та України. Гран-прі фестивалю отримав кінорежисер з Молдови В.Жерегі.