У Трускавці покажуть болгарське кіно

ГоловнаII ТМКТФПреса про фестиваль → У Трускавці покажуть болгарське кіно

У Трускавці покажуть болгарське кіноПід час ІІ Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат», який відбудеться з 12 до 16 листопада у Трускавці, сучасне болгарське кіно презентуватиме болгарський режисер і продюсер українського походження Васіл Барков (на фото).

За словами маркетинг-директора «Корони Карпат» Світлани Лутчин, кінофестиваль «Корона Карпат» розширює географію співпраці із дипломатичними установами, представленими в Україні. Посольство Болгарії в Україні вже розпочало співпрацю з фестивалем щодо показу болгарських фільмів на кінофестивалі.

До програми ігрових фільмів кінофестивалю увійде два болгарські фільми: «Свята сім’я» (режисер – Красімір Крумов) та «Аварійна посадка» (режисери – Петр Волчанов і Кристина Грозєва). Обидва фільми виробництва болгарського національного телебачення. Болгарське документальне кіно у конкурсній програмі розкаже про одного з найвідоміших болгарських поетів Димитрі Димові.За словами програмного директора «Корони Карпат» Сергія Остапчука, під час свого візиту на фестиваль «Корона Карпат» Васіл Барков розповість про функціонування кінематографа в Болгарії. Васіл Барков давно прагне створити фільм у копродукції з Україною, тож під час фестивалю цілком можливе народження кінопроекту, який дасть новий поштовх в кіностосунках між Україною та Болгарією. 

Джерело: ЗАТ «Видавничий дім «Високий Замок»