ІІ Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» приймає заявки на участь

ГоловнаII ТМКТФНовини → ІІ Трускавецький кінофестиваль «Корона Карпат» приймає заявки на участь

 

ІІ Трускавецький кінофестиваль "Корона Карпат" 

приймає заявки на участь

Українське кіно популяризуватимуть на ІІ Трускавецькому міжнародному кінофестивалі телевізійних фільмів, який відбудеться у Трускавці 12-16 листопада 2011 року. Про це повідомив генеральний директор кінофестивалю Олег Карпин. 

Цьогорічний тижневий перегляд кінострічок з різних куточків світу - Франції, Аргентини, Болгарії, Гон-Конгу та інших країн - доповнюють позаконкурсні програми: "Золотий гол" - це показ кінострічок на футбольну тематику та проведення  футбольного матчу із зірками кіно; програма "Look at the  wonderful world" з показом інформаційно-рекламних фільмів про країни та особливості національної культури за підтримки іноземних посольств та консульств в Україні. 

"Дбаємо про якість кінофестивалю та його розвиток - розповідає Олег Карпин.  Кінофестиваль має намір привернути увагу громадськості та керівництва України до середовища кіно, телевізійної культури та українського телепродукту як потужної сили, здатної формувати особистість та моральні засади суспільства".

Зараз триває робота фахової конкурсної комісії під керівництвом віце-голови Національної спілки кінематографістів, кінорежисера Бориса Савченка. 

Кінофестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури та туризму України, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Львівської обласної  державної адміністрації, Трускавецької міської ради. 

Про перебіг кінофесту повідомлятимуть ексклюзивні медіа-партнери: інтернет-видання "Телекритика", Українське національне інформаційне агентство (Укрінформ), всеукраїнський щотижневик "ТV-парк", щоденна газета "Високий Замок".

Реєстрація фільмів-учасників кінофестивалю триватиме до 1 жовтня 2011 року (детальніше читайте на веб-сторінці кінофестивалю http://koronakarpat.com.ua/).

Довідка. Трускавецький міжнародний  кінофестиваль телевізійних фільмів "Корона Карпат",  започаткований у 2009 році, має статус некомерційної національно-культурної акції. 

Медіа-центр Трускавецького міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів